Servis

Čištění VZT jednotek a výměna kapsových filtrů a výměna filtrů do čistých nástavců

Dle požadavků na čistotu vnitřních prostor je nutno v pravidelných intervalech čistit strojní zařízení systému VZT, zejména centrální jednotky a z nich odstranit mechanické i případné mikrobiologické nečistoty. Jedná se převážně o čisté prostory v nemocnicích a ostatní prostory, které jsou zatříděny do kategorie čistotých prostorů (výzkumné laboratoře apod.). Čistění VZT jednotek probíhá formou mechanického čištění a zároveň i ve formě chemického postřiku.

Zároveň s čištěním VZT jednotek Vám nabízíme i dodávku a montáž kapsových filtrů do VZT jednotek od renomovaných zahraničních i domácích výrobců.

Nabízíme Vám také dodávku a montáž HEPA či ULPA filtrů do čistých nástavců od renomovaných zahraničních i domácích výrobců.

Řízení

V rámci pravidelného servisu a údržby vzduchotechnických zařízení provádíme i podrobný monitoring chodu a chování daného systému. Na přání zákazníka jsme schopni provádět optimalizace chodu zařízení na dálku (např. energetické úspory při provozu zařízení apod.). Níže uvádíme příklady z našich projekčních návrhů a následně prováděného servisu a údržby.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!